WLI Wordpress Popup - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Welcome Popup Options
fr: Options Popup Bienvenue

en: Settings Saved
fr: Les paramètres enregistrés

en: Title:
fr: Titre:

en: Content:
fr: contenu:

en: Only on first visit:
fr: Seulement la première visite:

en: Popup delay (in seconds):
fr: Popup retard (en secondes):

en: Show Display never link:
fr: Afficher Affichage jamais lien:

en: Exclude Pages:
fr: Exclure Pages:

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications
